Jak probíhá pronájem nemovitosti

Pro pronajímatele

Nejdříve se společně s Vámi na vaši nemovitost podíváme, zhodnotíme, nafotíme. Rozhlédneme se po okolí, zkontrolujeme přístup, parkovací možnosti, okolní zástavbu atp.

Na základě znalosti cen z pronájmů realizovaných v uplynulých obdobích (vlastní databáze, cenové mapy, katastr nemovitostí) a srovnání se současnou inzerovanou cenou dalších podobných pronajímaných nemovitostí ve stejné lokalitě odhadnu reálnou cenu nájmu. Společně uzavřeme zprostředkovatelskou smlouvu nebo pověření či jiný dokument, který mě bude opravňovat komunikovat o vaší nemovitosti se zájemci o koupi.

Potom sestavím inzerci vaší nemovitosti pro zveřejnění jak na internetu, tak v reálu (např. reklamní poutač na fasádě).

Vaši nemovitost zveřejním na všech nejdůležitějších realitních serverech a na vývěsních tabulích REAL SPEKTRA BOSKOVICE s.r.o. Prezentace nemovitosti bude i na na www.youtube.cz, www.facebook.com/rsboskovice. Ve chvíli zveřejnění vašeho inzerátu odejde všem klientům naší realitní kanceláře, kteří poptávají podobnou nemovitost, mail s Vaší nabídkou.

Z poptávajících vyberu zájemce vyhovující vašim kritériím, doprovodím je na prohlídku a ty, kteří po prohlídce budou mít o pronájem zájem, Vám představím, k vašemu finálnímu výběru.

Zajistím kompletní právní služby (např. nájemní smlouvy, ….)

Zajistím předání objektu a sepsání předávacího protokolu se stavy měřidel.

V případě vašeho zájmu za malý poplatek zajistím kompletní správu vaší nemovitosti.